MLM administracija praneša, kad susidarius situacijai dėl Koronos viruso  nuo kovo 13d. iki balandžio 16d. Maironio lituanistinė mokykla NEDIRBS.

Tai nėra atostogos!  Už  kovo 13-14 d., kovo 21-22d. ir kovo 27-28d. savaitgalius mokiniai turės atsiskaityti. Mokytojai  “įdės ”  užduotis į MLM tinklalapį arba atsiųs jums e-mailu.

Jeigu turėsite problemų susisiekiant su klasės mokytoja/u, prašome kreiptis į direktorę Godą Misiūnienę: gmisiuniene@maironis.org

Būkite sveiki.
Pagarbiai,

MLM administracija

 


 


Skelbiamas 2019-20 mokslo metų Metraščio viršelio piešinių konkursas.

Piešinio tema – Maironio lituanistinei mokyklai 60 metų. Gražiausias piešinys puikuosis ant metraščio viršelio ir piešinio autorius bus apdovanotas pinigine premija. Piešinius prašome pristatyti į mokyklos raštinę iki balandžio 18d. (savaitgalis po Pavasario ir Velykinių atostogų).


 

MLM administracija

Paaukoti

Padėkime kartu!

MLM paskutinio 6-to dešimtmečio knyga (2009-2019)

$20

Karšti Pietūs

Kaina yra
$5.00*

Apie Lankomumą

Jei jūsų vaiko nebus mokykloje, prašome pranešti el. paštu lankomumas@maironis.org  iš anksto (arba bent valandą iki pamokų pradžios). Įrašykite vaiko vardą, pavardę, klasę ir datą kada nebus.

Šis e. paštas naudojamas pranešti apie vaiko neatvykimą į mokyklą. Jei ketinate pasiimti mokinius iš mokyklos anksčiau, prašome ateiti į raštinę bent 15 minučių prieš norimą pasiėmimo laiką. Reikės užpildyti trumpą formą bei palaukti, kol budintis atves jūsų vaiką.


Priminimai

  1. Kiekvieno mėnesio pirmą penktadienį ir šeštadienį raginame visus mokinius apsirengti Maironio mokyklos marškinėliais. Klasė su didžiausiu marškinėlių skaičiumi laimi prizą! Be to, mokslo metų gale išrenkama ir apdovanojama pati pavyzdingiausia klasė. Didžiuokimės savo mokykla!
  2. Prašome nevėluoti į pamokas. Pamokos prasideda: penktadieniais – 4:30 pm, šeštadieniais – 8:45 am. Šeštadieniais pamokos baigiasi 1:15 pm.
  3. Laikykitės saugaus greičio Centro teritorijoje. Būkite dėmesingi. Nestatykite mašinų prie išsikrovimo/pasikrovimo doko.
  4. Kiekviena MLM šeima turi vieną kartą metuose budėti arba susimokėti $75 mokestį. Budinčiųjų knygą galima rasti raštinėje.
Mokyklos Istorija