2020 m. vasario 14-15 d. LITERATŪRA 9/10 klasių

Neišsigąskite– praeitas dvi savaites nebuvo užduota literatūros namų darbų!

Šį savaitgalį grąžinau mokinių ištaisytus, laisvos formos eilėraščius, “Iš kur aš”. Namų darbui kompiuteriu perrašyti ir man pasiųsti gdoc ar docx failą, rzemaitis@maironis.org.

Jūsų informacijai, sausio 31 d.-vasario 1 d. “Misija Sibiras” dalyvė, MLM abiturientė Marija Čyvaitė pristatė savo kelionę.

Pagal tremties temą,  sausio 31/vasario 1 ir vasario 7/8 dienomis skaitėme ištraukas iš grafinio romano “Sibiro Haiku”, rašėme “haiku” eiles ir lankstėme origami garnius.  Prašau persiskaityti/susipažinti su ištraukomis:

Sibiro Haiku

Sibiro Haiku 2

Neprivaloma: norintys uždirbti 5 papildomus balus, gali namuose (1) parašyti 2 haiku posmelius arba (2) sulankstyti garnį, prijungiant, kokia garnio prasmė lietuviams.

Primenu, kad mėnuo (nuo temos uždavimo) greit prabėgo, ir laikas atsiųsti rašinius MLM metraščiui. Privalo būti gdoc ar docx dokumentas; ranka rašyti rašiniai nepriimami. Kūryba vertinama dvigubai (t.y. už dviejų užduočių pažymius). Siųsti iki sekančio savaitgalio, vasario 21/22 d., šiuo adresu: rzemaitis@maironis.org.

Geros savaitės!

See the source image   See the source image